PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38608}
7,5 10 986
ocen
7,5 10 1 10986
6,3 3
oceny krytyków
Niepokonany Seabiscuit
powrót do forum filmu Niepokonany Seabiscuit

Seabiscuit - Najlepszy

ocenił(a) film na 10

Nie jeden z najlepszych, a najlepszy film jaki widziałam. Tobey Maguire zagrał świetnie. Akcja naprawdęrewelacyjna. Paręrazy miałam nawet ochotęwstaći krzyczećze szczęścia. Mimo iżbardzo rzadko jeżdżę na koniach, to wiem, że kiedyśto sięzmieni. Są takie rzeczy w moim życiu, które muszę zrobić i jednąz nich jest właśnie jazda na koniach. Ja po prostu kocham wszystkie zwierzęta. No ale mniejsza z tym, mówićmiałam o filmie. Polecam go wszystkim! Jak dla mnie to zasługuje na Oscara. Muszę go zobaczyćjeszcze raz!!!!!!

Masti

Mam pytanie,a mozna go jakoś ściągnąc z netu?? Prosze o odp. ;)

amazonka_Angel

widzialam ten film jak jeszcze bylam gowniarzem i konie mnie w ogole nie pasjonowaly. Teraz jestem no po prostu fanatyczką koni, zwłaszcza pełnej krwi. Kupiłam sobie książkę "Niepokonany Seabiscuit". Pochłonęła mnie, z wzajemnością:P To głupio zabrzmi, ale... po prostu czuję, że zakochałam się w tym. W koniu, w bohaterach, w tamtych czasach...
Pamiętam tylko przebłyski tego filmu. Wie ktoś gdzie go można kupić? W każdym sklepie internetowym widnieje napis: "produkt niedostępny". Heh, tylko z licencją na wypożyczanie za 170zł:/
Jak ktoś coś wie to pisać! :D
Muszę go zobaczyć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones